Inzamelen: daar komt meer bij kijken dan je denkt 

We zamelen menstruatiemateriaal in om het te bezorgen aan meisjes en vrouwen die er zelf moeilijk aan geraken. Daar komt heel wat bij kijken, en jij kan ons daarbij helpen.

Middel 2.png

Gulle gevers gevraagd

Doneer menstruatiemateriaal

We hebben in samenwerking met verschillende partners inzameldozen geplaatst. Je vindt ze hier


wat kan je daarin doneren:

  • Maandverbanden (hier is de grootste behoefte aan)

  • Tampons

  • Menstruatiecups

Doneer stof

Heb jij nog overschot van stoffen liggen? Schenk ze ons! Wij maken er duurzame herbruikbare zakjes van waarin het materiaal proper en discreet verpakt kan worden. 
 

  • Niet bevuild en bij voorkeur gewassen
     

  • Zowel witte stof, gekleurd of met een patroontje is welkom
     

  • we moeten er wel zakjes van kunnen maken, dus de stukken stof moete minstens 50x50 cm zijn. 
     

Stoffen kunnen ingeleverd worden in één van de deelnemende huizenvandeMens

Helpende handen gezocht

Help ons zakjes maken (strijken, knippen naaien)

Dit is nog de grootste klus. Dit zijn de dingen waar je mee kan helpen:  
 

  • Ben jij een crack met de naaimachine? Help ons zakjes naaien. Wij leveren de stof en het patroon.
     

  • Ben jij straf met het strijkijzer? De stoffen moeten gestreken worden voor ze verknipt en genaaid kunnen worden.
     

  • Geknipt om te knippen? De gestreken stoffen moeten netjes geknipt worden.

sorteren en zakjes vullen

  • Het ingezamelde materiaal moet gesorteerd worden
     

  • De zakjes moeten gevuld worden

Inzamelpunten

 
rood.png

HALLE

Molenborre 28/02
1500 Halle

02 383 10 50

halle@deMens.nu

rood.png

LEUVEN

Brusselsestraat 332

3000 Leuven

016/22 79 21

tolerantiehuis@skynet.be

rood.png

VILVOORDE

Frans Geldersstraat 23
1800 Vilvoorde 

02 253 78 54

vilvoorde@deMens.nu

rood.png

EEKLO

Boelare 131
9900 Eeklo 

09 218 73 50

eeklo@deMens.nu

rood.png

TIENEN

Beauduinstraat 91
3300 Tienen 

016 81 86 70

tienen@deMens.nu

rood.png

GENT

Kantienberg 9
9000 Gent 

09 233 52 26

gent@deMens.nu

rood.png

LEUVEN

Tiensevest 40
3000 Leuven 

016 23 56 35

leuven@deMens.nu

rood.png

AALST

Koolstraat 80-82
9300 Aalst 

053 77 54 44

aalst@deMens.nu

rood.png

GENK

Grotestraat 10
3600 Genk

089 51 80 40

genk@deMens.nu

rood.png

HASSELT

A. Rodenbachstraat 18
3500 Hasselt

011 21 06 54

hasselt@deMens.nu

rood.png

HASSELT

A. Rodenbachstraat 18
3500 Hasselt

011 35 27 80​

info@vrijzinnigpunt.be

rood.png

BREE

Opitterstraat 20
3960 Bree
089 73 05 00

bree@deMens.nu

rood.png

BREE

Vincentius 
De Kleine Drempel

Stift 36A 

3960 Bree

0492 73 19 24

info@dekleinedrempel.be